Bona Vista, Španělsko, Španělsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, S'Illot, 23.9.2018, Polopenze
Bona Vista
Termín:
23.9. – 1.10.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Brno)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:133224249
9 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hostel BONA VISTA
Ubytování
Menší standardní dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a s možností přistýlky pro dítě jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.
Poloha
Hostel Bona Vista, ve kterém je zajištěno ubytování, se nachází cca 100 m od hotelu Playa Blanca. Hostel se nachází cca 100 m od centra střediska Sa Coma/S´Illot. V okolí jsou restaurace, bary a autobusová zastávka do hlavního města Palma de Mallorca.
Středisko
Sa Coma/S´Illot
Vybavení
V hostelu Bona Vista se nachází bar s terasou, dle možnosti WiFi za poplatek. Klienti mohou využívat bazén s oddělenou částí pro děti v sousedním hotelu Playa Blanca, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. V hotelu Playa Blanca se nachází recepce, restaurace, bar, TV místnost, WiFi (za poplatek).
Stravování
Polopenze bufetovým způsobem, možnost dokoupení all inclusive, který mj. zahrnuje plnou penzi, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Snídaně jsou podávány v budově Bona Vista, večeře a obědy v případě all inclusive jsou podávány v sousedním hotelu Playa Blanca.
Pláž
Písčitá pláž S´Illot s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 200 m od hotelu, písčitá pláž Sa Coma cca 150 m od hotelu. Možnost pronajmutí lehátek a slunečníků na pláži za poplatek.
Tipy pro správnou volbu
- cenově výhodná nabídka
- blízko dvou pláží
- služby v sousedním hotelu Playa Blanca
- možnost all inclusive
Cena nezahrnuje
povinný turistický poplatek na Baleárských ostrovech (platba na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení, orientační cena cca 2,2 €/osoba/den pro hotely a apartmány 1*, 2*, 3*; cca 3,30 €/osoba/den pro hotely 3*+, 4* a apartmány 3*+; cca 4,40 €/osoba/den pro hotely 4*+, 5* a apartmány 4*, 4*+ dle oficiální kategorie ubytovacího zařízení). Děti do 16 let tuto taxu neplatí.
Sport a zábava
Minigolf a animační programy pro děti a dospělé (v období hlavní sezóny) se pořádají v sousedním hotelu Playa Blanca. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).
Pořadatelem tohoto zájezdu je Čedok a. s., IČ 60192755.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK

 

 

VÁŽENÍ  KLIENTI,

 

AKTUÁLNÍ  LAST MOMENTY KAŽDÝ DEN

 

NA NAŠEM FACEBOOKU: CA Foltour- již 22let s Vámi.

 

Dejte nám like (to se mi líbí) a nabídky se Vám zobrazí

 

automaticky.